19. NIEDZIELA ROKU
7 SIERPNIA 2022r.
1. W kalendarzu liturgiczny jutro wspomnienie liturgiczne św. Dominika.
2. W miesiącu sierpniu módlmy się szczególnie o trzeźwość w naszej Ojczyźnie, a zachęcani jesteśmy do całkowitej abstynencji.
3. We wtorek , 23 sierpnia, z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym wyruszy do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu trzydniowa dniowa Piesza Pielgrzymka, tegoroczna pielgrzymka idzie pod hasłem: „Ufaj jak św. Ignacy z LOYOLI” ze względu na 400 rocznicę kanonizacji św. Ignacego. Główną intencją pielgrzymki jest modlitwa w intencji dzieci poczętych a nienarodzonych. Zainteresowanych odsyłam do strony internetowych pielgrzymki – bliże informacje można otrzymać również w zakrystii.

4. Pielgrzymka samolotowa do Medjugorie i Chorwacji od 30 września do 8 października wyjazd z Kamienia Pomorskiego, bliższe informacje na ulotce przy gazetach. Parafia nie prowadzi zapisów na pielgrzymkę.

5. Intencje Róż Różańcowych:
a) o ustanie wojny na Ukrainie
b) o trzeźwość w naszych rodzinach.

6. Msze św. w ciągu tygodnia odprawiamy o godzinie 18.00, a kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie od 19.00 – 19.30. Intencje mszalne można zamawiać po Mszach świętych w zakrystii, a termin ich odprawienia może być z wyprzedzeniem ponad rocznym, szczególnie zwracam uwagę na Msze św. w rocznicę ważnych wydarzeń rodzinnych.

7. Gościom przebywającym w naszym mieście na urlopach, życzę wielu radosnych przeżyć w spotkaniach rodzinnych i towarzyskich, oraz błogosławieństwa Bożego w życiu rodzinnym.

Dzisiaj2093

• IP: 13.58.121.214