20. NIEDZIELA ROKU
14 SIERPNIA 2022r.
Uroczystość Wniebowzięcia NMP
15 SIERPNIA 2022r.
1. Jutro przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Msze św. jak w każdą niedzielę, na podstawie przykazania kościelnego jutro jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa we Mszy św., poświęcenie wianków z ziół i kwiatów w czasie każdej Mszy św.
2. We wtorek, 23 sierpnia, o godzinie 7.00 z Sanktuarium na Osiedlu Słonecznym wyruszy Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, osoby zainteresowane tą trzydniową pielgrzymką mogą otrzymać bliższe informacje w zakrystii. Zapisy na pielgrzymkę prowadzone będą przez organizatorów.
3. Bardzo proszę o zainteresowanie się tygodnikiem „Niedziela”, który można nabyć w systemie samoobsługowym przy wyjściu z kościoła. Na stoliku z gazetami również w systemie samoobsługowym można nabyć „Modlitewnik za wstawiennictwem św. Jan Pawła II” i „Modlitewnik fatimski” w cenie 10 zł za egzemplarz.

4. Fundacja Akademia Muzyki Dawnej organizuje w naszym kościele koncert, który odbędzie się odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia, po wieczornej Mszy św. Koncert odbędzie się w ramach XIII Festiwalu Wędrownego na Gotyckim Szlaku, zespół specjalizuje się w wykonywaniu muzyki dawnej.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę w dniach 21 – 24 września na Jasną Górę w ramach Pielgrzymki naszej Diecezji. W czasie tej pielgrzymko przewidziane są również sanktuaria w Bardzie, Wambierzycach, Góra Świętej Anny, Legnickie Pole. W zakrystii można otrzymać dokładniejszy program, a jest on także wywieszony w gablotce parafialnej – cena pielgrzymki 880 zł, zapisy w zakrystii.

• IP: 3.18.220.243

sobota, 04 maj 2024 22:03