22. NIEDZIELA ROKU
28 SIERPNIA 2022r.
1. W czwartek - 83 rocznica wybuchu II wojny światowej, w czwartek na cmentarzu o godzinie 10.00 Apel Poległych i modlitwa przy grobach, nasza pamięcią chcemy objąć poległych w obronie Ojczyzny, poległych na frontach, zesłanych na Syberię, a także Żołnierzy Niezłomnych pomordowanych po wojnie – bardzo zachęcam do wzięcia udziału w tym apelu.
2. W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego, Msza święta na rozpoczęcie roku dziękczynna za wakacje z prośbą o błogosławieństwo Boże dla uczniów, nauczycieli i rodziców zostanie odprawiona za 2 tygodnie, 11 września, o godzinie 11.00.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Wolinie dla uczniów wszystkich klas o godzinie 9.00.
3. Msza św. dziękczynna za plony w sobotę, 3 września, o godzinie 16.00, zapraszam w imieniu urzędu naszej Gminy, rolników, ogrodników i wszystkich, którzy przez modlitwę wdzięczności chcą Panu Bogu podziękować za tegoroczne zbiory.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
W czwartek półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w kolegiacie od godziny 17.30
W piątek zmiana tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godzinie 18.00 i możliwość złożenia ofiary na Radio Maryja.
W sobotę nie będzie nabożeństwa I sobót miesiąca, w sobotę 6 sierpnia zakończył się cykl 5 I sobót, następne nabożeństwa będą w przyszłym roku.

5. Ksiądz Marcin zaprasza na pielgrzymkę autokarową na Jasna Górę w dniach 21 – 24 września, w ramach pielgrzymki przewidziane są też inne sanktuaria m.in. Bardo, Wambierzyce. - koszt pielgrzymki 880 zł. - zapisy w zakrystii.

• IP: 18.226.251.22

piątek, 19 kwiecień 2024 19:11