27. NIEDZIELA ROKU
2 PAŹDZIERNIKA 2022r.
1. Nabożeństwa Różańcowe codziennie, również w niedzielę o godzinie 17.30. Dzieci klas III i uczniów Szkoły Podstawowej zapraszamy na nabożeństwo różańcowe we wtorki i środy do kościoła pw. św. Stanisława o godzinie 16.45. Zachęcam wszystkich do jak najczęstszego uczestnictwa w tym nabożeństwie.
2. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek miesiąca, szczególnie wypraszajmy dar nowych powołań do służby w Kościele nie będzie adoracji ale różaniec w tym dniu o 17.30 będzie o powołania.
3. W tym tygodniu przypada także I piątek miesiąca. Tego dnia w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Na wieczorną Mszę św. o godzinie 18.00 szczególniej zapraszam osoby należące do Róż Różańcowych, za które odprawimy Mszę św. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz możliwość złożenia ofiary na Radio Maryja i Telewizję Trwam.
4. W piątek w całej Polsce organizowana jest modlitwa „Różaniec do granic”. Spotkania modlitewne rozpoczynają się o godz. 15:00. Nasza parafia zaproszona jest, aby dołączyć do modlitwy na plaży w Międzywodziu.
5. W przyszła niedzielę do naszej parafii w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodych przybędą relikwie bł. Karola Akutisa, młodego chłopaka, który zmarł w wieku 15 lat, szczególnego patrona także dla wolińskiej młodzieży. Na wspólną modlitwę zapraszamy młodzież, nauczycieli i wychowawców oraz wszystkich, dla których ważne jest wychowanie do wartości młodego pokolenia. Peregrynacja rozpocznie się o godz. 12:00 w kościele św. Stanisława. Następnie w procesji przejdziemy do kolegiaty, w której sprawowana będzie uroczysta Msza św. Po Eucharystii krótkie nabożeństwo do bł. Karola i błogosławieństwo relikwiami. Po modlitwie w Wolinie relikwie trafią do Szczecina.

• IP: 18.117.216.229

sobota, 27 kwiecień 2024 12:44