21. NIEDZIELA ROKU
25 sierpnia 2024 r.

1. Jutro, 26 sierpnia, uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Czym jest i czym powinna być dla nas Jasna Góra przypomniał święty Jan Paweł II, gdy mówił: „Na Jasna Górę przychodzimy do Matki Boga z wielowiekowym już depozytem naszego zawierzenia, które jest dziedzictwem całych pokoleń, bo w sercu Matki bije serce Narodu.” Jasna Górę nazywamy duchową stolicą Polski, to tam pielgrzymujemy w duchu, w czasie codziennego apelu dzięki Telewizji TRWAM i Radiu Maryja.
Ksiądz Marcin zaprasza ma pielgrzymkę w dniach 23 – 28 września, pielgrzymka zakończy się na Jasnej Górze.
2. Dożynki Gminne odbędą się za dwa tygodnie w sobotę , 7 września , rozpoczną się Mszą św, dziękczynną za plony w naszej Kolegiacie o godzinie 14.00.
3. W niedzielę po Mszach świętych można w zakrystii zamawiać intencje mszalne z wyprzedzeniem ponad rocznym, ofiarę prosimy złożyć w dniu sprawowania Mszy św.

• IP: 18.116.85.129

piątek, 18 październik 2024 18:20