23. NIEDZIELA ROKU
8 września 2024 r.

1. W poniedziałek rozpoczął się rok szkolny, w dzisiejszą niedzielę, w czasie Mszy św. o godzinie 12:15. prosić będziemy o Boże błogosławieństwo dla Uczniów, Nauczycieli , Rodziców.
W ubiegłą niedzielę odczytane w czasie Mszy świętych „Słowo księży biskupów” zachęca nas, abyśmy w tym tygodniu szczególniej modlili się o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży, zachęcam rodziców do uczestnictwa w jednej dodatkowej Mszy św. w tym tygodniu i ofiarowanie obecności na niej w intencji swoich dzieci.
2. Słowa podziękowań kieruję do osób, które przygotowały liturgię Mszy św. dziękczynnej za plony w dniu wczorajszym, dziękuje za piękną dekorację, a szczególnie wszystkim którzy wzięli udział we Mszy św. dziękczynnej.
3. W sobotę,14 września,przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, które w Kościele zostało ustanowione na pamiątkę odnalezienia krzyża przez św. Helenę w IV w., krzyż dla chrześcijan jest on największa relikwią, w nawiązaniu do tego święta w sobotę po Mszy św. wieczornej odprawimy Drogę Krzyżowa.
4. Intencje Róż Różańcowych:
a. Dziękczynna za plony
b. W intencji uczniów, o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.
5. Ks. Marcin organizuje pielgrzymkę na Jasna Górę w dniach (23 – 28 września) od poniedziałku do soboty, przed Jasną Górą pielgrzymi odwiedzą sanktuaria na Sądecczyźnie, koszt pielgrzymki 1.800 zł, zapisy w zakrystii.
6. Biuro podróży organizuje pielgrzymkę do „Słonecznej Italii” w dniach 9 – 16 października, w programie nawiedzenie grobów O.Pio i O. Dolindo, szczegółowy program można otrzymać w zakrystii, cena powyżej 5.000 zł.
7. Intencje z wyprzedzeniem ponad rocznym można zgłaszać w zakrystii w niedzielę po Mszach świętych, ofiarę prosimy złożyć w dniu sprawowania Mszy św.

• IP: 18.188.104.211

piątek, 18 październik 2024 20:22