24. NIEDZIELA ROKU
15 września 2024 r.

1. W piątek Stolica Apostolska ogłosiła Ordynariusza dla naszej diecezji, jest nim ks. bp Wiesław Śmigiel obecnie ordynariusz Diecezji Toruńskiej, ks. bp Wiesław obejmie rządy w naszej diecezji w czasie uroczystego ingresu, którego terminu jeszcze nie znamy – Nowomianowanego biskupa polecam modlitwie parafian.
2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
W środę, 18 września, święto świętego Stanisława Kostki patrona Polski i młodzieży, na Mszę św. o godzinie 18:00 zapraszam młodzież naszej parafii, a szczególniej młodzież należącą do „Caritasu”, młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania i ministrantów.
3. W sobotę w liturgii święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
4. W przyszły poniedziałek ,23 września, pielgrzymka z naszej parafii udaje się na Jasną Górę, w zakrystii lub w kancelarii parafialnej można otrzymać dokładny program pielgrzymki.
5. W środę przypada 8 rocznica poświęcenia organów w naszej Kolegiacie.

• IP: 3.129.216.102

piątek, 18 październik 2024 22:16