25. NIEDZIELA ROKU
22 września 2024 r.

1. Spotkanie dla Rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do I Spowiedzi i I Komunii św. w niedzielę za tydzień, po Mszy św. o godzinie 12:15.
2. W sobotę, 28 września, jak każdego roku w tym dniu zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata – W sobotę o godzinie 15:00, jedynym miejscem wspólnej modlitwy będzie modlitwa przy krzyżu ma osiedlu w miejscu katedry Biskupa Pomorskiego.
3. Dzisiaj po Mszy św. w kruchcie kościoła można złożyć dla wolontariuszy „Caritasu” Ofiarę dla Powodzian, kto chciałby indywidualnie przez „Caritas” przekazać pieniądze może również od tych wolontariuszy otrzymać nr konta „Caritasu” naszej diecezji.
Od dzisiaj kościół będzie otwierany tylko na czas Mszy św. a więc pół godziny przed Mszą św., przy obrazie Jezusa Miłosiernego jest skrzynka na listy, do której można składać ofiarę pieniężną dla powodzian.
4. Już po raz trzeci w w ostatnią niedzielę września, czyli za tydzień, w naszej archidiecezji przeżywamy Niedzielę Hospicyjną. Wsparciem finansowym otaczamy Hospicjum Świętego Jana Ewangelisty w Szczecinie i Domowe Hospicjum w Świnoujściu, placówki te od wielu lat prowadzą szeroką działalność na rzecz osób w ostatnim okresie choroby nowotworowej, zapewniają opiekę medyków i wolontariuszy. Z uwagi na dzisiejszą zbiórkę dla powodzian w przyszła niedzielę taca zbierana w czasie Mszy św. będzie przeznaczona na te hospicja.
5. Przy wyjściu na stoliku z gazetami jest kolejny numer czasopisma:„Głos Szczecińsko- - Kamieński” - gazeta jest bezpłatna.

Wczoraj1934
Tydzień11957