26. NIEDZIELA ROKU
29 września 2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12:15 spotkanie z rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przyjmą do Sakramentu Pokuty i Sakramentu Eucharystii.
2. We wtorek, 1 października, rozpoczną się nabożeństwa różańcowe, będą odprawiane codziennie również w niedziele o godzinie 17:30. W wielu objawieniach Matka Boża prosiła, abyśmy modlili się tą modlitwą.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
W czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, gdyż nabożeństwa różańcowe odbywają się przy wystawionym Najświętszy Sakramencie.
W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 zmiana tajemnic różańcowych i możliwość złożenia ofiary na Radio Maryja i Telewizję TRWAM.
4. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
we wtorek kalendarzu liturgicznym , wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.
W piątek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
W sobotę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
5. W ubiegłą niedzielę dla powodzian zebraliśmy i przekazaliśmy przez „Caritas” 6 tys. złotych. „Bóg zapłać!” za złożoną ofiarę. Osoby, które chciałyby złożyć ofiarę dla powodzian, proszę o złożenie jej do skrzynki listowej obok obrazu Jezusa Miłosiernego.
6. Od wtorku przed nabożeństwem różańcowym kościół otwierany będzie o godzinie 17:15.
7. Bardzo dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę w czasie Mszy św., taca przeznaczona jest na hospicjum.

Wczoraj1934
Tydzień12072