OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W minionym tygodniu trwaliśmy na 24- godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu, prosząc dobrego Boga, by posyłał światu świętych kapłanów.
    Wszystkim, którzy zaangażowali się w modlitwę z serca dziękujemy.
  2. W przyszłym tygodniu, 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Dlatego też w najbliższą niedzielę, 22 lipca będzie możliwość poświęcenia swoich pojazdów po każdej Mszy świętej. Święcić będziemy auta zaparkowane wokół kolegiaty. Przy tej okazji będzie możliwość złożenia ofiary na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  3. W środę 26 lipca wyruszy ze Świnoujścia XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Każdy może dołączyć na pielgrzymi szlak na dowolnym jej etapie, informacje są na stronie internetowej: szczecinska.pl.  W Wolinie gościć będziemy pątników na pierwszym noclegu, ich wejście do miasta obwieści dźwięk dzwonów w godzinach popołudniowych. Osoby, które chciałyby przyjąć pielgrzymów na nocleg, są proszone, by zgłosiły ten fakt w zakrystii po Mszy św.
  1. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom życzymy wiele radości, słonecznej pogody i coraz piękniejszej relacji z Jezusem i naszymi świętymi patronami.

• IP: 18.219.98.26

piątek, 17 maj 2024 11:43