4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 31.03.2019 r.

1. Dzisiaj w czasie wszystkich Mszy św. rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, spotkaniom rekolekcyjnym przewodniczyłbędzie ks. Tomasz Koszyk z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu. Bardzo zachęcam uczestniczących w rekolekcjach, aby już w tych dniach przystąpili do Sakramentu Pokuty. Rekolekcje potrwają do środy włącznie, a nauki rekolekcyjne w dni powszednie odbywać się będą o godzinie 18.00, gdyż dzisiejszej nocy nastąpiła zmiana czasu na letni. Spowiadać będziemy półgodziny przed Msząśw., a w dniu dzisiejszym, będzie można skorzystać ze spowiedzi u ks. Józefa Czujko z Niechorza od godziny 17.30.

2. Rodziców, których dzieci, 26 maja, przystąpią do I Komunii świętej zapraszam na spotkanie dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 12.15, spotkanie odbędzie się w Kolegiacie, będzie dotyczyło 1 spowiedzi, w dniu 4 kwietnia, a młodych parafian polecam modlitwie.

3. We wtorek 2 kwietnia przypada 14 rocznica śmierci świętego Jana Pawła II.

4. W najbliższy czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, adoracja odbędzie się w II czwartek miesiąca.

5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30, w Kolegiacie dla dorosłych i młodzieży, a dla dzieci i uczniów szkoły podstawowej w kościele pw. św. Stanisława o godzinie 17.00. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.30.

6. W tym tygodniu I piątek miesiąca, o Mszy św. o godzinie 18.00 zmiana tajemnic różańcowych i możliwość złożenia ofiary na Radio Maryja.

7. Rodziców, którzy chcieliby ochrzcić dzieci w Święta Wielkanocne prosimy, aby jak najszybciej powiadomili o tym fakcie w kancelarii parafialnej, która czynna jest w dni powszednie od 19.00 - 19.30 .
8. Ofiaręna kwiaty do „Bożego Grobu” można składaćdo skarbony, która znajduje sięw Kolegiacie obok obrazu Jezusa Miłosiernego.

• IP: 13.58.244.216

piątek, 26 kwiecień 2024 11:53