11. NIEDZIELA ROKU
16 czerwca 2024 r.
1. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godzinie 12:15 podziękujemy Panu Bogu za łaski minionego roku szkolnego - do tej wspólnej modlitwy zapraszam uczniów, Rodziców, Nauczycieli, pracowników szkół.
2. Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa modlimy się jako dziękczynienie po Komunii św. w czasie wieczornych Mszy św.
3. Za tydzień w niedzielę przypada Dzień Ojca – w przyszłą niedziele uczestnictwo we Mszy św. ofiarujmy w intencji naszych ojców.
4. Za tydzień po Mszach świętych będzie można złożyć ofiarę na kolonie organizowane przez „Caritas” naszej diecezji.
5. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12:15 koncert organowy z okazji w 900 lecia misji św. Ottona wykonaniu pana Organisty z Niemiec.
6. W środę zakończył się remont kapitalny organów w kościele pw. św. Stanisława, jeszcze raz pragnę podziękować za ofiary, które składane są w czasie niedzielnych Mszy św. (fundusze na tę inwestycję mieliśmy tylko z ofiar parafialnych).
7. Koncert w wykonaniu Reprezentacyjnej Orkiestry Wojska Polskiego w naszej kolegiacie za 9 dni, 25 czerwca ( wtorek) o godzinie 18:00, wstęp wolny.

• IP: 18.191.88.160

piątek, 18 październik 2024 08:30